1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Balık Yiyen Balıklar Oyunu

Balık Yiyen Balıklar


Balık Yiyen Balıklar oyunun amacı büyük balık yetiştirmektir. Oyunda kendinizden daha küçük balıkları yemeniz gereklidir. Dikkat edin büyük balıklara rastlamamanız gereklidir. Onları görünce kaçın, aksi takdirde siz de yenebilirsiniz! Oyun 3 kişilik oyun için tasarlanmıştır.

Balık Yemek Oyunları

Bu oyunda oyuncuların deniz altı dünyasında balık avlama yeteneklerini geliştirebilecekleri eğlenceli bir mobil oyun olarak dikkat çekiyor. Oyunda, oyuncular kendi balıklarını kontrol ederek diğer balıkları yiyerek büyümeye çalışıyorlar. Ancak aynı zamanda daha büyük balıklardan kaçarak hayatta kalmaya da çalışıyorlar. Renkli ve canlı grafikleriyle dikkat çeken oyun, basit kontrolleri sayesinde her yaştan oyuncu oynayabilir. Ayrıca oyuncular, farklı deniz canlılarını keşfederken farklı zorluk seviyeleriyle de karşılaşıyorlar. Oyunumuz deniz altı macerası arayan mobil oyun tutkunları için ideal bir seçenek olabilir.

Balık Yiyen Balıklar Oyna

Özet olarak ingilizce olarak da bilinen ismi FISH EAT FISH oyunudur. Bu oyun aslında 1 kişi, 2 kişi ve 3 kişilik oynanan suda balık büyütme oyunudur Kendinden daha küçük balıkları avlayarak yiyeybilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com kendi balığını büyütebilirsiniz.

Balık Yiyen Balıklar Oyunu Nasıl Oynanır ?
Oyuncu 1 – Ok tuşları, Oyuncu 2 – (W,A,S,D) tuşları, Oyuncu 3 – Fare. Dokunmatik Kontrol, tüm tarayıcılarda ve tüm mobil cihazlarda çalışır!
Yorum (0)