1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bedava Okey Oyna Pc

Bedava Okey Oyna

Bedava Okey Oyna ile üstteki PLAY butonuna tıklayarak hemen oyuna başlıyorsunuz. Üzerinde kupa resmi bulunan PLAY butonunu seçtiğinizde 11, 21, 31, 41, 51 ve 61 sayılarından aşağıya düşecek şekilde bedava okey oynamaya başlıyorsunuz. Sayı düşmeli versiyonda her kişinin resminin üst tarafında kalan sayısı görünecektir. Sayısı sıfır olan kişi savaşı kazanacaktır.

Bedava Klasik Okey Oyunu Oyna

Oyun ekranında sadece sizin tahtanız ve rakiplerinizin de resmi görünecektir. Rakipleriniz gerçek kişiler değildir. Bunlar bilgisayar botlarıdır. Masanın ortasında fazla olan taşlarız ve OKEY taşı bulunacaktır. Ortadan taş çekmek için masanın ortasında başlangıçta üzerinde 47 yazan taşın üzerine tıklamanız gerekiyor. Tahtanızda işinize yaramayan taşı tahtanızın sağ tarafındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gereklidir. Her oyuncu aynı şekilde tahtasında işine yaramayan taşını sağ tarafındaki bölüme bırakıyor.

Normal Okey Oyna

Istakanızdaki taşlarla düz yada sıralı perler oluşturmanız gereklidir. Sıralı perleri soldan sağa doğru dizmeniz gereklidir. Yani taşları 2,3,4,5 şeklinde dizmeniz gerekiyor. 5,4,3,2 şeklinde dizerseniz uygulama oluşturduğunuz peri kabul etmiyor.

Ayrıca perler arasında mutlaka tek taşlık bir boşluk bulunması gereklidir.

Oyunu bitirebilmek için SON TAŞINIZI MASANIN ORTASINDA BULUNAN OKEY TAŞININ ÜZERİNE KOYMANIZ GEREKİYOR.

Rakiplerinizden önce perlerinizi oluşturup son taşınızı da masanın ortasındaki okey taşının üzerine koyarak bedava okey oyunu oynamayı tamamlayın. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

Bedava Okey Oyna Pc Nasıl Oynanır ?
Mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)