Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bowling Oyunu Oyna

Zor oyunları seviyorsanız görmüş olduğunuz Bowling Oyunu Oyna tam size göre tasarlanmış bir bowling oyunudur. Oyunu dilerseniz arkadaşınızla tek kişilik olarak da oynayabilirsiniz. Her iki durumda da, en yüksek puanı almaya alışmalısınız. Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. 10 tane labut dizilidir. Ekranın üst tarafında görünen 10 aşama ile bowling oyunu oynamayı tamamlayınız.

bowling-oyunu

Bowling Oyunu Oyna 2023

Bowling Oyunu Oyna severler her atış 2 farklı aşamadan gerçekleşiyor. Ekranının sol tarafındaki ayar ile topun hızını, sağ tarafındaki ayar ile de topun yönünü ayarlıyorsunuz. "STRİKE" yapmak tek atışta lobutların hepsini devirmektir. Eğer ilk atışta STRİKE yaparsanız 2. atışı yapmanıza gerek yoktur. Bu şekilde en yüksek puanı kazanıyoruz. Tek atışta lobutların hepsini deviremezsek yada hiç bir lobut deviremezsek 2. atışı yapma şansımız oluyor. SPARE" yapmak demek 2. atışın sonunda tüm lobutları devirirmek demektir. 10 bölüm sonunda en fazla puanı toplayarak oyunu bitirin.

Bowling Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Mause ile kontrol edebilirsiniz.
Yorum (0)