1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Canavar Kız Giydirme Oyunu Oyna

Canavar Kız Giydirme Oyunu

Canavar Kız Giydirme Oyunu seveceğiniz makyaj yapma ve giysi giydirme butonları sayesinde 8 aşamalı olarak oynanmaktadır. Oyunda cadılar bayramı konserine gideceksiniz. isteyen 4 prensese makyaj yapıp kıyafet seçimi yapıyorsunuz. Resimlerin yan tarafında bulunan bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Canavar-kiz-Giydirme-Oyunu

Kız Giydirme Oyunu 2024

Makyaj bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı, kirpik çeşidi, kaş çizme ve yanaklara sürülen fondaten rengi menü butonları vardır. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Monster High Oyunları

Giydirme bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler vadır. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için kıyafet, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Aynı işlemleri her 4 prenses içinde gerçekleştirerek giydirme oyunları kategorimiz de oyunu tamamlayabilirsiniz. 

Canavar Kız Giydirme Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)