1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Uzaylı Giydirme Oyunu Oyna

Uzaylı Giydirme Oyunu

Uzaylı Giydirme Oyunu ile gemide yaşayan 4 farklı prensese makyaj yaparak kıyafet seçimini yapıyorsunuz. Çok eğlenceli bir oyundur. Menü sayfasında her bir prensese ait makyaj yapma butonu ve giydirme butonları vardır. Bunlar sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Uzaylı Kız Giydirme Oyunları 2024

Makyaj yapma oyunu bölümlerinde ekranın alt tarafında bulunan ruj, göz makyajı vb. butonları vardır. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünüyor. İstediğiniz seçeneği prensesin yüzüne uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz.

Giydirme oyunları bölümlerinde ekranın sağ tarafında giysi dolabı ve sol tarafında ise prensesler bulunuyor. Dolabın alt tarafındaki sağ ve sol ok butonlarına tıklayarak dolabın diğer bölmelerine geçiş yapabilirsiniz. Raflarda bulunan seçeneklerin üzerine tıklayıp prensesleri giydirebilirsiniz. Dolaptan prensesler için elbise, saç modeli, gözlük, şapka, takı ve çanta seçebilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz de iyi oyunlar dileriz.

Uzaylı Giydirme Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)