Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Puanlı Giysi Giydirme

Puanlı giysi giydirme oyunumuzda önce prenseslere sırasıyla makyaj yaparak puanlı giysi giydirme oyunu oynamaya başlıyorsunuz. Ekranın alt kısmında bulunan makyaj malzemelerini kullanarak ilk etapta kızları güzelleştirin. Ekrandaki malzemeleri kullanarak kızların kaşlarının düzeltin, dudaklarının ve gözlerinin renklerini ayarlayın. Sağ taraftaki OK butonuna tıklayarak prensesleri jüri önüne çıkarın. Jüri kızları 30, 40 ve 50 puanla değerlendiriyor. Puanlardan herhangi birinin üzerine tıklayarak kızları değerlendirin. Aynı işlemi her iki prenses için de yapın.

Giysi Giydirme ve Makyaj Oyunları

Kıyafet giydirme ekranında ekranın sağ tarafında elbise, saç modeli, ayakkabı ve takılar vardır. Aynı butona sürekli tıklayarak aynı kategorideki diğer seçenekleri prensesler üzerinde görebilirsiniz. Giydirme işlemini tamamlayınca ekranın sağ alt tarafında bulunan OK tuşuna tıklayarak prensesleri jüri karşısına çıkaracaksınız. Burada yine 30, 40 ve 50 gibi puanlardan birinin üzerine tıklayacak ve puan vereceksiniz. Sitemiz mobiloyunlaroyna.com sizleri eğlendirmekten mutluluk duyar. Haydi prenses giydirelim:)

Puanlı Giysi Giydirme Nasıl Oynanır ?
Mause ile makyaj yaparak kıyafet giydirebilirsiniz.
Yorum (0)