Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Puanlı Giysi Giydirme 2

Puanlı giysi giydirme 2 isimli oyunumuz saç modeli, elbise giydirme, ayakkabı ve şapka seçme şeklinde 4 aşamadan oluşmaktadır. Her bölüme başlayacağınız zaman seçeceğiniz kıyafet şekli ekranın üst tarafında yazacaktır. Burada gece kıyafeti, balo kıyafeti, spor yada günlük giydireceksiniz. Oyunda podyuma iç çamaşırlarıyla çıkıyorlar. Podyum üzerinde yürürken önce elbise seçimi, sonra ayakkabı daha sonra da saç modeli seçimi ve çanta seçimi yapacaksınız.

Yepyeni Giysi Giydirme

Podyumda yanınızda sizinle beraber başka bir manken daha yürümektedir. Podyumun sonunda bulunan 3 kişilik jüri üyeleri sizin giyim tarzınıza göre puan verecektir. En çok puanı alan manken birinci olacaktır. Ayrıca diğer mankeni podyumdan aşağı atacaktır. Çok seveceğiniz giydirme oyunları oynamak için sitemiz mobiloyunlaroyna.com adresini ziyaret etmeyi unutmayalım:)

Puanlı Giysi Giydirme 2 Nasıl Oynanır ?
Oyunu mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)