1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Deniz Kızı Oyunları Oyna

Deniz Kızı Oyunları

Deniz Kızı Oyunları 12 farklı bölümden oluşuyor. Her bölüm yılın bir ayını temsil ediyor. Ocak ayı ile başlayıp Aralık ayına kadar devam edeceksiniz. Siz bu süreçte prensese her ay için farklı bir kombin oluşturuyorsunuz.

Ocak ayında önce prensese bisiklet, V ve boğazlı yaka türlerinden bir kazak modeli seçiyorsunuz. Sonra kazağın desenini ve rengini belirliyorsunuz. Daha sonra da ekranın sağ tarafında bulunan kıyafet dolabından kazağa uygun etek seçebilirsiniz. Ayrıca pantolon, kaban, saç modeli, atkı, şapka, çanta ve takı seçip kombini oluşturuyorsunuz. Kıyafet dolabının alt tarafındaki sağ ve sol oklara tıklayarak dolabın diğer bölmelerindeki seçenekleri inceleyorsunuz.

Deniz kızı Oyunu Oyna giydirme oyunu 

Beğendiğiniz ürünün üstüne tıklayarak prenses üzerinde görebilirsiniz. Kış ayları için kazak ve kabanlar, yaz ayları için mayo, bikini ve kısa etekler kullanabilirsiniz. Ayrıca bahar ayları içinde mevsimlik kıyafetler seçiyorsunuz. Alt taraftaki OKEY butonuna tıklayarak ta bölümü tamamlayıp bir sonraki aya geçebilirsiniz. Bu şekilde güzel prensese her ay ve mevsime uygun kıyafetler seçerek giydirebilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz de deniz kız oyunları oynamayı tamamlıyorsunuz.

Deniz Kızı Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)