1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Futbol Kafa Topu Oyunu

Futbol Kafa Topu

Futbol Kafa Topu isimli oyunumuz ile sahaya girmeye ne dersiniz. Çeşitli güçlü vuruşlar ve eğlenceli ve ilginç güçlendirmelerle rakibinizi yok edin. Sonunda emote sistemiyle kazananın kim olduğunu onlara bildirin. Neredeyse sadece kafalardan oluşan komik karakterler ile futbol oynamaya başlayacaksınız.

Kafa Topu İki Kişilik

İki kişilik oynayarak büyük keyif alacağınız bu oyunda sen ve arkadaşın futbolu yeniden yaşayacaksınız. Koca kafadan oluşan komik karakterler ile futbol oyunları oynamaya doyamayacaksınız. Karşılıklı iki kale ve karşılıklı iki kafa ortada gezen topa vurup rakibin kalesine gol atmak istiyorlar. Kimi zaman engeller kimi zaman da karşımıza çıkan ekstra zorluklar ile oyun daha da çeşitlenerek ilerliyor. Haydi daha ne bekliyorsunuz Mobiloyunlaroyna.com sitemiz de hemen harika oyunu oyna.

Futbol Kafa Topu Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yanlara doğru hareket edin ve ok butonları ile zıplayın. Top düğmeleriyle çeşitli vuruşlar yapın. Verilen sürede daha fazla gol at ve maçı kazan. Bölümlere tırmanın ve tüm ödüllerin kilidini açın. Rastgele maç güçlendirmeleri ve oyuncu ifadeleri mevcuttur.
Yorum (0)