Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Futbol Kafa Topu

Futbol Kafa Topu isimli oyunumuz ile sahaya girmeye ne dersiniz. Çeşitli güçlü vuruşlar ve eğlenceli ve ilginç güçlendirmelerle rakibinizi yok edin. Sonunda emote sistemiyle kazananın kim olduğunu onlara bildirin. Neredeyse sadece kafalardan oluşan komik karakterler ile futbol oynamaya başlayacaksınız. İki kişilik oynayarak büyük keyif alacağınız bu oyunda sen ve arkadaşın futbolu yeniden yaşayacaksınız. Koca kafadan oluşan komik karakterler ile futbol oyunları oynamaya doyamayacaksınız. Karşılıklı iki kale ve karşılıklı iki kafa ortada gezen topa vurup rakibin kalesine gol atmak istioyrlar. Kimi zaman engeller kimi zaman da karşımıza çıkan ekstra zorluklar ile oyun daha da çeşitlenerek ilerliyor. Haydi daha ne bekliyorsunuz hemen futbol kafa topu oyna.

Futbol Kafa Topu Nasıl Oynanır ?
Yanlara doğru hareket edin ve ok butonları ile zıplayın. Top düğmeleriyle çeşitli vuruşlar yapın. Verilen sürede daha fazla gol at ve maçı kazan. Bölümlere tırmanın ve tüm ödüllerin kilidini açın. Rastgele maç güçlendirmeleri ve oyuncu ifadeleri mevcuttur.
Yorum (0)