Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
İki Kişilik Bilardo Oyna

İki kişilik bilardo oyna oyunumuzu oynarken bilgisayara karşı tek başınıza oynayabilirsiniz. Ya da yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınıza karşı 2 kişilikte oynayabilirsiniz. Her iki versiyon oyunda 8 top bilardo maçı yapıyorsunuz.

Ekranda göreceğiniz toplam 16 tane top bulunuyor. Siz ıstakayla beyaz topa vuruyorsunuz. Beyaz top diğerlerine dokunarak herhangi bir delikten içeri girecektir. İlk başlarken delikten soktuğunuz ilk top sizin diğerleri ise rakibinize ait olacaktır. Beyaz topu delikten sokarsanız faul yapmış olacaksınız. Bunun sonucunda hamle sırası rakibinize geçecektir.

8 Top Bilardo Oyunu

Oyunda deliğe siyah topu sokarsanız da maçı kaybediyorsunuz. Önce kendinize ait olan 7 tane topu sırayla deliklerden sokup sonra ise siyah topu sokarak oyunu kazanacaksınız.

İki Kişilik Bilardo Oyna Nasıl Oynanır ?
Ekrana tıklayıp fareyi geriye doğru sürüklediğinizde ıstakayı geri çekiyorsunuz. Tıklamadan sağa sola çevirerek te ıstakanın yönünü ayarlıyorsunuz.
Yorum (0)