Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
İkiz Bebek Bakma Oyunu Oyna

İkiz bebek bakma oyunu oyna ile bebeklere vücut bakımı ve banyo yaptıracaksınız. Ayrıca bebeklere yemek yedirme ve elbise giydirme olmak üzere 4 farklı bölümden oluşuyor. İlk önce ekranın alt tarafında bulunan sinek öldürücü yardımıyla çocukların vücuduna konan sinekleri yok etmelisiniz. Çocukların ateşini ölçerek vücutlarında sinek ısırığı olan yerlere krem sürün. Sağ alt köşedeki OK butonuna tıklayarak bir sonraki bölüme geçiş yapın.

Bebek Bakma Oyunu

Oyunun ikinci bölümde ekranda görünen kırmızı ok işaretini takip ederek çocuklara banyo yaptıracaksınız. Sıcak su dolu küvette bulunan çocuklarımızı sabunlu suyla yıkayıp havluyla kurulamalısınız.

Bebek Yedirme Oyunu

Üçüncü bölümde çocuklara sırayla çorba ve süt içirip ağızlarına emzik verin. Son bölümde ise çocukları güzelce uyutun. Çok sevilen bakıcı oyunları kategorimizde farklı oyunlarımızı oynayabilirsiniz.

İkiz Bebek Bakma Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Mause kullanarak oynayınız.
Yorum (0)