1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kafa Basketbol Oyunları Oyna

Kafa Basketbol Oyunları

Kafa Basketbol Oyunları çok seveceğiniz bir basketbol oyunudur. Bu oyunda her maç 60 saniye yani 1 dakika sürecektir. Kalan süre ve skor tabelası ekranın üst tarafında görünecektir. 60 saniye içerisinde rakip potaya daha fazla top atan taraf maçı kazanacaktır. Top rakibin elinden çıktığı anda smaca kalkıp topu kaparak karşı potaya hücum gerçekleştireceksiniz. Size verilen kısa süre içerisinde topa daha fazla hakim olarak skor üstünlüğünü koruyarak bu oyunu oynayın.

Baş Basketbol Oyunları Oyun Skor

Menü sayfasında 1 PLAYER, 2 PLAYER ve QUICK MATCH seçenekleri bulunuyor. Tek kişilik için 1 PLAYER, 2 kişilik için 2 PLAYER Seçeneğine tıklayınız. Hemen bir maça başlamak için ise QUICK MATCH seçeneğine tıklayabilirsiniz. 1 PLAYER seçeneğinde de karşınıza turnuva ve hızlı maç seçenekleri çıkacaktır. Turnuva da toplam 16 takım vardır. Karşınıza çıkan tüm rakipleri teker teker yenip şampiyonluğu alın. Mobiloyunlaroyna.com iyi eğlenceler diler.

Kafa Basketbol Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Bu oyun tek veya 2 kişilik oynanabiliyor. Tek kişilikte yön tuşları, "SPACE" boşluk bırakma tuşu ve "X" tuşu kullanılır. 2 kişilikte bir taraf yön tuşları ve "K" harfini, diğer taraf ta "A, S, D, W" ve "V" tuşlarını kullanabilirsiniz.
Yorum (0)