1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kafa Futbolu Oyunu

Kafa Futbolu

Kafa Futbolu oyunumuzu telefonlarda ve tabletlerde parmağınızı ekran üzerinde sağa sola ve yukarı doğru sürükleyerek kontrol edebilirsiniz. Ayakkabı butonuna tıklayarak topa vuruyorsunuz. "X1" butonuna tıklayarak ta sporcunuza ekstra güç kazandırabilirsiniz.

Kafa Topu 2 Kişilik Oyunlar Oyna

Ekranın üst tarafında süre ve alt tarafında ise skor tabelası vardır. İlk yarı 45 saniye ve ikinci yarı da 45 saniye sürüyor. Süre bittiğinde en fazla gol atan taraf maçı kazanacaktır.

Kafa Topu Oyunu

Oyun sayfasındaki "1 PLAYER" seçeneğiyle bilgisayara karşı tek kişilik ve "2 PLAYER" seçeneğiyle de yanınızda bulunan gerçek bir arkadaşınıza karşı 2 kişilik kafa futbolu oyunu oynayabilirsiniz. FRIENDLY seçeneğine tıklayarak tek seferlik maç oynayabilirsiniz. TOURNAMENT seçeneğiyle de 8 takımın katıldığı bir turnuva yapabilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz iyi oyunlar diler.

Kafa Futbolu Oyunu Nasıl Oynanır ?
Bu oyunu oynarken bilgisayarlarda yön tuşlarını kullanarak ileri geri hareket edip yukarı doğru zıplıyorsunuz. "X" ile topa tekme atıyorsunuz. "Z" ile de güçlendirici özellik kazanıyorsunuz. 2 kişilik seçenekte ise ikinci kişi "W, A, S, D" tuşlarını kullanarak ileri geri hareket ediyor ve zıplıyor. "K ve L" tuşlarını kullanarak ta topa vurup güçlendirici özelliği kazanıyor.
Yorum (0)