1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kargo Kamyonu Oyunu Oyna

Kargo Kamyonu Oyunu

Kargo Kamyonu Oyunu ile hem becerini hem de fiziğin mıknatıs kanununu kullanacaksınız. Kamyonu kargo ile yüklemek için vinci kontrol edin ve ardından kargoyu hedef depoya teslim edin. Para kazanmak,oyun kilidini açmak ve kamyon yükseltmeleri için oyunu hızla tamamlayın.

Kamyonu oyunumuzun ilk bölümde en basit olanıyla yük taşımaya başlıyorsunuz. Her bölümü başarıyla tamamlayarak 3 yıldız almaya çalışmalısınız. Kazandığınız paralarla birlikte daha güçlü araçlar satın alabilirsiniz

Kargo Kamyonu Oyun Skor

Kasadan yükler düştükçe buradaki sayı da azalıyor. Parkurun sonunda yükleri boşaltacağınız depo bulunmaktadır. Aracınızı depoya kadar kasadaki yüklerle beraber götürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz. Kasanızda kalan yük sayısına göre yıldız almaya hak kazanıyorsunuz. Virajlı ve engebeli yollardan dikkatli geçmelisiniz. Oyun esnasında hiç bir yükü yere düşürmeden oyun parkuru tamamlayarak 3 yıldız kazanın. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

Kargo Kamyonu Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Kargo kamyonu oyunu yön tuşları ve "SPACE" boşluk bırakma tuşuyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla kamyonu kontrol edin. Boşluk bırakma tuşuyla da frene basabilirsiniz.
Yorum (0)