1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Sniper Oyunu Oyna

Sniper Oyunu

Sniper  Oyunu oynamaya başlamak için İlk olarak ekranda "Play" tuşuna basınız. Biraz beklerseniz karşınıza çıkan reklam kendiliğinden kapanacaktır. İsterseniz "Skip Ad" tuşuna basarak reklamın hızlıca kapanmasını sağlayabilirsiniz. Nişan yeteneklerinizi bu oyunda test edeceksiniz.Biraz karanlık bir oyundur. Bu oyunu keskin nişancı oyunu olaraktan isimlendirebiliriz.

Sniper  Oyunları 2025

Sitemizdeki bu tarz ateş etme oyunları oynamak için mobiloyunlaroyna.com sitemizi ziyaret vedebilirsiniz. Size oyunda verilen görevleri yerine getirdikçe çok para kazanıyorsunuz. Kazandığınız paralarla yeni silahlar satın alabilirsiniz ve mevcut olan silahınıza yeni özellikler ilave ederek geliştirebilirsiniz. Her bölümde bölümü tamamlamak için belli bir süreniz bulunuyor. Ne kadar hızlı adamları öldürürseniz o denli fazla sayıda yıldız kazanabilirsiniz. Bu şekilde her bölümü 3 yıldız kazanıp tamamlayarak sniper  oynayın. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

 

 

Sniper Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Belirlenen hedeflere nişan alın ve ateş edin. Hedefi tam ortadan vurun. Gittikçe zorlaşan seviyelerde hedeflerin de artacak. Çok puan kazanmak istiyorsanız hedefi tam orta yerinden hızlı bir şekilde vurmalısınız. Seviyeleri 3 yıldız alarak geçmeye çalışın.
Yorum (0)