1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Polis Araba Oyunları Oyna

Polis Araba Oyunları

Polis araba oyunları isimli bu heyecan dolu oyunumuzda polis arabası sürme oyununda süper lüks bir polis aracı ile şehirde turlamalısınız.  Polis arabası sürme ile heyecanı anlık olarak yaşayacaksınız. Bu oyunda virajlarda dikkatli bir şekilde dönmelisiniz. Aksi taktirde yol kenarındaki duvarlara çarpabilirsiniz.

Polis Araba Sürüş Simülatörü

Oyun bölümlü bir şekilde kilitler açılacaktır. Siz bölüm ilerledikçe oyun daha fazla zorlanacaktır. Yön tuşları ile size verilecek olan lüks polis arabası ile şehirde dilediğiniz gibi turlayabileceksiniz.

Polis Araba Oyunları 2023

En güzel oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alan oyunumuzu mobil oyun sitemiz de hemen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. 2023 yılının en iyi açık dünya simülatörünü oynamaya hazır olun. Polis Amiriniz tarafından size verilen görevleri zamanında yerine getirin. Polis Arabası Oyunu ile para kazanın, yeni silahlar ve arabalar satın alın. Hemen aracınızı hemen modifiye edin. Polis Oyunları, Sivil Polis Oyunu, Polis Oyunu Oyna ile her türlü heyecanlı oyun bu oyun içindedir.

Polis Araba Oyunu Oyna

Mükemmel 3D grafiklerle hazırlanan bu oyun bağımlılık yapıcıdır. Polis özel harekat olarak şehirde ki mafyalara, haydutlara ve suçlulara göz açtırtmayın. Şehri kötülerden temizleyin. Vatandaşların güvenliğini sağlayın. Polis oyunlarını sevenler için Polis Arabası Boyama oyunumuzu denemenizi tavsiye ederiz.

 

 

 

Polis Araba Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Polis arabasını kontrol etmek için sağ sol yön tuşlarını kullanabilirsiniz.
Yorum (0)