1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Polis Araba Oyunları

Polis araba oyunları isimli bu heyecan dolu oyunumuzda polis arabası sürme oyununda süper lüks bir polis aracı ile şehirde turlamalısınız.  Polis arabası sürme ile heyecanı anlık olarak yaşayacaksınız. Bu oyunda virajlarda dikkatli bir şekilde dönmelisiniz. Aksi taktirde yol kenarındaki duvarlara çarpabilirsiniz. Oyun bölümlü bir şekilde kilitler açılacaktır. Siz bölüm ilerledikçe oyun daha fazla zorlanacaktır. Yön tuşları ile size verilecek olan lüks polis arabası ile şehirde dilediğiniz gibi turlayabileceksiniz.

En güzel oyunlar listesinde ilk sıralarda yer alan oyunumuzu hemen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. 2021'in en iyi açık dünya simülatörünü oynamaya hazır olun. Amiriniz tarafından size verilen görevleri zamanında yerine getirin. Para kazanın, yeni silahlar ve arabalar satın alın. Polis aracınızı modifiye edin.

Mükemmel 3D grafiklerle hazırlananan bu oyun bağımlılık yapıcıdır. Polis özel harekat olarak şehirde ki mafyalara, haydutlara ve suçlulara göz açtırtmayın. Şehri kötülerden temizleyin. Vatandaşların güvenliğini sağlayın. Polis araba oyunlarını sevenler için polis arabası boyama oyunumuzu denemenizi tavsiye ederiz.

Polis Araba Oyunları Nasıl Oynanır ?
Oyunu mouse ile oynayabilirsiniz. Polis arabasını kontrol etmek için sağ sol yön tuşlarını kullanabilirsiniz.