Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kuşatma Oyunu

Kuşatma Oyunu harika bir iki kişilik oyunlar kategorisinde yer alan bir oyundur. Süper piksel grafiklere ve diğer oyuncularla yoğun çok oyunculu savaşlara sahiptir. Özel kuvvetler askeri olarak bu oyunu oynayacaksınız .Rakip oyuncuları vurmak ve her turu kazanmak için üç tür silah kullanabilirsiniz. Kuşatma oyununda kaleni düşman askerine karşı koruyacaksın.

Kuşatma Oyunu 2023

Düşman askerlerini öldürdükçe ordunu genişletmek için para kazanacaksın. Her kale bir ülkeyi temsil ediyor. Kuşatmanın her bölümünde yeni bir ülkenin liderliğini kazanacaksınız. Düşman Kuvvetleri binlerce askeriyle etrafınızı kuşatmaya başladı. Bakalım kaleyi tek başınıza ne kadar koruyabileceksiniz?

Kuşatma Oyunu Nasıl Oynanır ?
WASD - Hareket et. Uzay - Zıpla. C - Çömel. LMB - Vur. RMB - Amaç. R - Yeniden yükle. P - Duraklatma menüsü. 1,2,3 - Silahı seçin. Kazandığınız puanlarla daha etkili silahlar ve patlayıcılar satın alabilirsiniz. Mause ile ateş ediyoruz. Silah Degişimi 1,2,3 tuşları.
Yorum (0)