1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kuşatma Oyunu Oyna

Kuşatma Oyunu

Kuşatma Oyunu harika bir iki kişilik oyunlar kategorisinde yer alan harika bir oyundur. Süper grafiklere sahiptir. Oyunda sürekli yoğun ve çok oyunculu savaş sanatı vardır. Özel kuvvetler askeri olarak bu süper oyunu oynayacaksınız .Rakip oyuncuları vuracaksınız. Ve her turu kazanmak için üç tür silah kullanabilirsiniz. Kuşatma oyununda görevin kaleni düşman askerinden korumak.

Kuşatma Oyunları Oyna 2024

Burada da düşman askerlerini öldürmelisiniz. Bu şekilde ordunu genişletmek için para kazanacaksınız. Oyun içerisin de her kale bir ülkeyi temsil etmektedir. Kuşatmanın her bölümünde farklı bir ülkenin liderliğini kazanacaksınız. Düşmanlar binlerce askeriyle etrafınızı kuşatmaya başlamış durumdadır. Haydi bakalım kaleyi tek başınıza ne kadar koruyabileceksiniz? Mobil oyunlar oyna sitemiz iyi oyunlar diler.

Kuşatma Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
WASD - Hareket et. Uzay - Zıpla. C - Çömel. LMB - Vur. RMB - Amaç. R - Yeniden yükle. P - Duraklatma menüsü. 1,2,3 - Silahı seçin. Kazandığınız puanlarla daha etkili silahlar ve patlayıcılar satın alabilirsiniz. Mause ile ateş ediyoruz. Silah Degişimi 1,2,3 tuşları.
Yorum (0)