1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Mahjong Oyna Pc

Mahjong Oyna

Mahjong Oyna oyunu ile ekranda göreceğiniz harika hediye paketlerini birbirleriyle eşleştirip yok edeceksiniz. Aynı paketlerin üzerine sırasıyla tıkladığınızda yok olacaktır ve yerleri boş kalacaktır. Üzerine tıkladığınız hediye paketi ekranın sağ üst köşesinde görünüyor.

Mahjong Oyunları 101 Oyun 2024

Oyunumuz da toplamda 5 dakika 55 saniye süreniz var. Bu süre içerisinde mümkün olduğunca hediye paketini eşleştirip bölümleri bitirin. Bu süre bitmeden ekranda görünen taşlardan aynılarının üzerine sırayla tıklayıp yok olmalarını sağlayın. Taşları seçmek için en az 3 köşesi boşta olması gerekiyor. Her bölüm sonunda kalan sürenizle bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz ve kalan süreyi yeni bölümde kullanıyorsunuz. Her bölümde taşların içerisinde ek süreler bulunuyor. Ek süreler de ayrı bir taş olarak karşınıza çıkıyor. Ek süre taşlarının üzerine tıklayıp yok olmalarını sağlayarak kalan sürenizi arttırın.

Mahjong  1001 oyun

Sürekli olarak yok etme işlemi gerçekleştirip sürenizin azalmasına engel olarak sevilen mahjong oyunu oynayın. Süreniz sıfırlanınca yanıyorsunuz ve en baştan yeniden başlamanız gerekiyor.

Mahjong Oyna Pc Nasıl Oynanır ?
Mause yardımı ile oyunu güzelce oynayabilirsiniz.
Yorum (0)