Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Paw Mahjong 2023 Oyunu

Paw mahjong 2023 oyunu birbirinden farklı sevimli hayvan fotoğraflarından oluşuyor. Aynı pati resimlerinin üzerine tıklayıp yok olmalarını sağlayacaksınız. Oyunda eşleştirme yapılabilmesi için resimler arasında çizgi çizilmesi gerekiyor. Her yok olan resim yeri, çizgi çizilmesi için yeni bir boş alan oluşturuyor.

Sevilen Paw Mahjong 2023 oyunu

Ekranın sağ tarafında sarı renkli barem kalan süreyi gösteriyor. Eşleştirme yaptıkça fazla zaman kazanıyorsunuz. Her eşleştirme sonunda fazladan 10 Puan kazanıyorsunuz. Ekranın sol tarafında SHUFFLE butonuna tıklayarak kalan resimleri yeniden dizeceksiniz. Büyüteç butonuna tıklayarak ip ucu alıyorsunuz. Yenile butonuna tıklayaraktan yeni bir sayfa açıyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinde ise kaçıncı bölümde oynadığınız görünmektedir. Farklı kostüm giymiş ve farklı karakterlere bürünmüş hayvan çiftlerini sırayla yok edebilirsiniz.

Paw Mahjong 2023 Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)