Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Mutfak Oyunları

Bugün Mutfak Oyunları isminde bir oyun ile harika işlemler yapacağız. Yemek oyunları kategorimiz de ele aldığımız bu oyunumuzu Bubble Tea Maker ismi ile de görebilirsiniz! Belkide hiç duymadığınız Veranda içeceği, çocukların yemek pişirme oyunlarında inci çayı gibi ürünlere rastlayacaksınız. Her içecek dükkanında, inek sütü, dondurma, traşlanmış buz bulunmaktadır. Ayrıca taze meyve, gözleme milkshake gibi farklı malzemeler dahil olmak üzere farklı yaz tarifleri vardır. Mutfakta nefis yemek masalının tadını hemen şimdi almaya başlayın!

Mutfak Oyunları Oyna 2024

Mutfak, yemek hazırlamak için kullanılan alandır. Çağdaş mutfak tipik olarak bir ocak veya mikrodalga fırın bulunmaktadır. Mutfakta bulaşık yıkamak için lavabo vardır. Yemek depolamak için kullanılan kiler, dolap veya buzdolabı benzer biçimde tesisatlar da mevcuttur. Mutfakta çanının kek çekerse kek yapma oyunu ile oynayarak zaman geçirebilirsiniz.

Mutfak Oyunları Nasıl Oynanır ?
Oyunumuzu mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)