Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Pacman Hero 2023

Pacman Hero 2023 oyunu oynarken koridorlardan geçeceksiniz. Koridorlar arasına dizilmiş sarı renkli noktaları ve meyveleri yiyerek fazla puan topluyorsunuz. Ekranın sol üst köşesinde topladığınız puanlar ve LEVEL yazan kısmında ise bulunduğunuz bölüm sayısı yazmaktadır. 

Pacman Hero 2023 Oyunu Oyna

Oyunumuz da sizin yemek için peşinizden 4 tane hayalet kovalayacaktır. Hayaletlere yakalandığınızda yanacaksınız. Oyunda parkurun merkezinden tekrardan doğarak pacman hero 2023 oyunu oynamaya devam ediyorsunuz. Toplamda 3 tane can hakkınız vardır. Tüm can haklarınızı harcadığınızda kaybedeceksiniz. Parkurdaki tüm sarı noktaları ve meyveleri yiyince de bölümü tamamlayacaksınız.

Pacman Hero 2023 Nasıl Oynanır ?
Oyun bilgisayarlarda yön tuşlarını, cep telefonu ve mobil tabletlerde ise ekranın alt tarafında bulunan sağ sol ve yukarı aşağı butonlarını kullanacaksınız.
Yorum (0)