1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Armed Forces io 2023 Game

Armed Forces io 2023

Armed forces io 2023 oyunu açılış sayfasında PLAY ONLINE butonuna tıklayarak gerçek kişilere karşı oynayabilirsiniz. Yada BATTLE butonuna tıklayarak ta bilgisayar botlarına karşı savaş yapıyorsunuz. GAME MODES kısmından takım,tekli, bayrak yarışı ve bomba savaşı gibi savaş çeşitlerinden birini seçebilirsiniz. Daha sonra da CONFIRM AND PLAY butonuna tıklayarak şavaşa başlıyorsunuz.

Armed Forces io 2024 Poki Oyunu

Her bölüm 10 dakika sürüyor. Ekranın üst tarafında kalan süre, savaş alanının haritası, skor tabelası ve kullandığınız silah görünüyor. Düşmanlarınızın ateşlerinden kendinizi koruyup savaşı kazanmaya çalışarak io oyunları kategorimiz de armed forces io oyunu oynayın.

Armed Forces io 2023 Game Nasıl Oynanır ?
Oyunu oynarken "W, A, S, D" veya ok tuşlarını kullanarak karakterinizi hareket ettiriyorsunuz. Fareyi çevirerek kendi ekseniniz etrafında dönebilirsiniz. Böylece çevrenizi inceleyebilirsiniz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ateş ediyorsunuz. Sağ tuşuna tıklayarak silahınızın dürbününü açarak yakınlaştırma işlemi yapıyorsunuz. "SPACE" boşluk bırakma tuşuna tıklayarak hareket ederken kayabilirsiniz. "1, 2, 3" tuşlarını kullanarak silah değiştirme işlemi yapabilirsiniz. "E veya F" ile takım arkadaşlarınızla etkileşimde bulunabilirsiniz. Ayrıca yerdeki silahları da alabilirsiniz. G ile bomba ve dinamit atıyorsunuz. "C" ile çömeliyorsunuz.
Yorum (0)