1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
PacoGames Oyna

PacoGames

Pacogames ismini verdiğimiz Gladyatör gerçek hikaye ekranın sol üst köşesinde kalan enerjiniz ve kazandığınız puan görünmektedir. Ayrıca level sayısı görünmektedir. Dövüşçüleri öldürdükçe puan kazanacaksınız. Arenada karşılaştığınız diğer dövüşçüler size saldırdığında enerjiniz azalacaktır. Meydanda bulunan kutuları parçaladığınızda içinden mücevherler, çıkacaktır. Ayrıca yeni kılıçlar, can hakları  ve zırh giysiler çıkacaktır. Bu yeni ürünleri alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

Pacogames GTA

Bölümlerde ilerledikçe karşınıza çıkan dövüşçülerde giderek güçlenecektir. Karşınıza çıkan dövüşçü sayısı artıyor, dövüşçülere ok atma özelliği verilecektir. Bu şekilde dövüşçülerin daha zor ölmesi için zırh giydiriliyor. Hatta ilerleyen bölümlerde karşınıza dinozorlar çıkacaktır. Tüm güçlü ve ölümsüz savaşçıları teker teker öldürüp en sonunda da dinazorları yok etmelisiniz.

PacoGames Minecraft

Mobil marketlerde Gladiator True Story adıyla da görebileceğiniz bu uygulamayla keyifli ve eğlenceli vakit geçirmenizi diliyoruz. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

PacoGames Oyna Nasıl Oynanır ?
Bu oyunu oynarken "A, S, D, W" ve yön tuşlarıyla arenada sağa sola ve yukarı aşağı hareket ediyorsunuz. Z tuşuyla saldırı ve X tuşuyla da kalkanı kullanarak savunma yapıyorsunuz. Farenin sol tuşuna tıklayarak ta saldırı yapabiliyorsunuz. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde savaşçıyı yönlendirme, saldırı ve savunma butonlarına tıklayarak gerçekleştiriyorsunuz.
Yorum (0)