Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Pizza Yapma Oyunu

Pizza yapma oyunu oynarken önce parkurda bulunan hamurları toplayıp sırayla dizeceksiniz. Ezme makinesinin altından geçerek hamurları açacaksınız. Domates sosu makinesinin altından geçerek hamura sos dökeceksiniz. Sonra malzeme makinesinin altından geçerek sosun üzerine malzemeleri yerleştireceksiniz. Sonra da hamuru fırında pişirip paketi servise hazır hale getireceksiniz.

Pizza Yapma Oyunu 2023

Parkurda siparişi hazırlarken karşınıza sabit veya hareketli tuzaklar çıkıyor. Hamur bu tuzaklara çarparsa hazırladığınız siparişler dağılıyor.Parkurun sonuna kadar ulaştırdığınız paketleri garsona veriyorsunuz. Garsonda dükkanda bulunan müşterilere ve motokuryeye paketleri teslim ederek para kazanıyor. Kazasadan paraları alıp çıkış kapısına gidiyorsunuz. Kazandığınız paraları kullanarak lokantaya yeni masalar satın alarak dükkanı geliştirebilirsiniz. Her 10 bölümde yeni ürün servisine başlıyorsunuz.

Pizza Yapma Oyunu Nasıl Oynanır ?
Oyunda fare yada parmağınızı ekran üzerinde sağa sola sürükleyerek hamuru kontrol ediyorsunuz.
Yorum (0)