1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Tabanca Oyunları

Tabanca Oyunları ile birlikte her çatışma 2 dakika 50 saniye sürecektir. Takım olarak karşı takımdan daha fazla asker öldürerek savaşı kazanacaksınız. İlk olarak elektrikli tüfekle, pompalı tüfekle, taramalı tüfekle ve bomba atan tüfek olmak üzere oyunda 4 farklı savaşçı bulunuyor. Haydi hemen oyuna başlayın.

Tabanca ve Silah Oyunları

Oyunumuzda savaşçılardan birini seçerek tabanca oyunu oynamaya başlayın. Öldüğünüz zaman oyun ekranına tıklayarak tekrardan çatışmaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Savaş alanının değişik noktalarında bulunan sağlık çantalarını alarak yaşama gücünüzü arttırabilirsiniz. Yine bazı oyun noktalarda bulunan özel silahları alarak ta düşman askerlerini etkisiz hale getirebilirsiniz. Oyun ekranın üst tarafında kalan süre ve skor tablosunu görebilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com sitemizde harika ateş etme oyunları oynayabilirsiniz.

Tabanca Oyunları Nasıl Oynanır ?
Tabanca Oyunu bilgisayarda yön tuşları, farenin sol tuşu, C ve G tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla sağa sola koşarak hareket edin. Farenin sol tuşuyla ateş edin. C ile eğilin. G ile de el bombası atın. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın alt tarafında bulunan butonları kullanarak gerçekleştirin.
Yorum (0)