1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kantır Oyunu Oyna

Kantır Oyunu

Kantır Oyunu Oyna ile tüm savaşlar 3 dakika 30 saniye sürüyor. Kalan süre ve skor tabelası ekranın üst tarafında görünmektedir. Oyundaki amacımız bize verilen süre içerisinde düşman takımdan daha fazla asker öldürerek savaşı kazanmaktır. Oyun sayfasında sniper, pompalı tüfek, taramalı tüfek ve bomba atan tüfek olmak üzere 4 farklı savaşçı vardır. Kendi tarzınıza göre bu savaşçılardan birini seçerek oyunu oynamaya başlıyorsunuz.

Counter Strike Oyna

Oyunda öldüğünüz zaman ekrana tıklayarak yeniden savaşa başlayabilirsiniz. Savaş alanının değişik noktalarında bulunan sağlık çantalarını alarak azalan gücünüzü arttırabilirsiniz. Yine bazı noktalarda bulunan özel silahları alarak ta düşman askerlerini daha kolay etkisiz hale getirebilirsiniz. Ekrandaki görüntüler ve grafikler 3D grafik tekniğiyle tasarlanmış olduğu için gerçek bir savaş içinde kendinizi bulabilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com sitemizde iyi eğlenceler dileriz.
Kantır Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Kantır oyunumuz bilgisayarda yön tuşları, farenin sol tuşu, C ve G tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla sağa sola koşarak hareket edin. Farenin sol tuşuyla ateş edin. C ile eğilin. G ile de el bombası atın. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde ekranın alt tarafında bulunan butonları kullanarak gerçekleştirin.
Yorum (0)