1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Raft Wars: Turn-Based Battles

Raft Wars: Turn-Based Battles

Raft Wars: Turn-Based Battles oyunu oynarken fare yada parmağınızı ekrana tıklayıp geriye doğru sürükleyebilirsiniz. Daha sonra silahınızın menzilini ve yukarı aşağı sürükleyerekte yönünü ayarlıyorsunuz. Ekrana tıklayıp sürükleme işlemine başlayınca silahın attığı merminin izleyeceği yol ekranda görünüyor. Ekranın sağ tarafında aquaparkın güvenliği, işçileri ve çalışanları vardır.. Su parkının çalışanlarına rahatsızlık verip aquaparkı yıkmaya çalışarak oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Raft Wars: Turn-Based Battles 2024

Hikayeye göre 2 tane kardeş plajın kumunda zaman geçirirken elmas ve altın buluyor. Buldukları altın ve elmasları sahile gömüyorlar. Sonra çocuklar uzun bir tatile çıkıyorlar. Tatil dönüşlerinde elmas ve altınları gömdükleri kumsala aquapark yapıldığını görüyorlar.

Raft Wars Multiplayer poki

Çocuklar denizden  botla yaklaşıp aquaparka saldırılar düzenleyerek aquaparkı yıkmaya çalışıyor. Her bölümde bulunan düşmanlarının sayısı ekranın sağ alt köşesinde siz ise ekranın sol alt köşesinde görünüyor. Siz veya düşmanlarınız vuruldukça enerjileriniz azalıyor. Kalan enerji miktarları savaşçının üst tarafında görünür. Sırayla karşılıklı atışlar yaparak her iki tarafta birbirini yok etmeye çalışıyor. Karşı tarafı suya düşüren taraf savaşı kazanıyor.
Raft Wars: Turn-Based Battles Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)