1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Roller Splat Oyna Poki

Roller Splat Oyna

Roller Splat Oyna isimli oyunumuz da renkli bir blok ile karşımıza çıkan engeller arasında bulunan boşlukların tamamını boyamaya çalışacağız. Oyunda kısıtlı bir alan bulunmaktadır. Bu kısıtlı olan alanımız da çeşitli engeller ve şekiller bulunmaktadır. Bu engel ve şekillerin arasında boşluklar bulunmaktadır. Kontrol ettiğimiz renkli blokla bu boşluklardan ilerleyerek boşlukların hepsini boyamaya çalışıyoruz. Boşlukların tamamı boyandığı zaman diğer bölümlere geçiyoruz.

Roller Splat Oyunu 2024

Diğer bölüme geçince yeni bölümlerin kilitlerini açıyoruz. Açtığımız yeni bölümler ile birlikte yeni şekiller görebiliyorsunuz. Yeni şekiller geldikçe oyunun bölümlerdeki zorluk seviyesi de artmış oluyor. Splat Oyna isimli oyunumuz biz labirent ve macera oyunu sevenler için özenle düşünülerek hazırlanmış eğlenceli bir mobil oyundur. Mobiloyunlaroyna.com sitemiz Labirent oyunları kategormiz den iyi oyunlar diler.

Roller Splat Oyna Poki Nasıl Oynanır ?
Eğer labirent oyunlarını seviyorsan Roller Splat'e bayılacaksın! Amaç, zorlayıcı ve eğlenceli bölümlerin her birinde labirentin zeminini tamamen boya ile kaplamaktır. FAREYİ KULLANARAK menüde gezin. SOL TIKLAYIP BASILI TUTARAK fırçanı veya başka bir boyama aracını hareket ettir. Klavye OKLARA BASMAK da fırçanı veya araçlarını hareket ettirir.
Yorum (0)