1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Tsunamiden Kaçış Oyunu 2023

Tsunamiden Kaçış Oyunu 2023

Tsunamiden Kaçış Oyunu 2023 isimli oyunumuz da macera oyunları kategorimiz de Tsunami'den kaçmanın yolunu bulacaksınız. Bu oyunda her seviye bir meydan okumadır. Oyunu başlatmak için tap to start yazısına tıklayarak tsunaminin kızgın sularından kaçmaya başlayın. Haydi hemen oyuna başla.

Tsunamiden Kaçış Oyunu 2024 Oyna

SPACE boşluk bırakma ve ekranın sağ alt köşesindeki zıp zıplama yazısına tıklayarak engellerin üzerinden yukarıya doğru zıplıyorsunuz. Okyanus da deprem sonrasında dev dalgalar oluşuyor. Oluşan bu dev dalgalar kıyılara kadar gelip her şeyi sular altına alıyor. Sizde sular altında kalmamak için güvenli bir bölgeye ulaşmaya çalışıyorsunuz.

Escape Oyunu 2023

Oyun parkurunda bulunan can simitlerini suya atarak herkesin sağ salim kıyıya ulaşmasını sağlıyorsunuz. Parkurda bulunan bariyerler, köprüler, merdivenle ve arabaların üzerinden geçerek gemiye ulaşarak bölümü tamamlıyorsunuz. Görevin sonundaki gemiye ulaşmak için elinizden geleni yapmalısınız! Sitemiz mobiloyunlaroyna.com ailesi olarak iyi eğlenceler dileriz.

Tsunamiden Kaçış Oyunu 2023 Nasıl Oynanır ?
Yön tuşları ve boşluk tuşu ile oynanıyor. Oyun Türü; HTML5 yapıdadır. Eklenti istemeden açılır. Oyunun Orijinal Adı; Tsunami Escape
Yorum (0)