Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Uçak Boyama Oyunu

Uçak boyama oyunu sayfasında 18 adet farklı hava aracı bulunmaktadır. Menü sayfasının sağ ve sol tarafında bulunan oklara tıklayarak sayfalar arasında geçiş yapabilirsiniz. İstediğiniz uçağın üzerine tıklayarak boyama ekranına getirin. Ekranın sol tarafında 9 farklı renkte boya vardır.

Uçak Boyama Oyunları 2023

Bilgisayarda fareyle, cep telefonlarında ve mobil tabletlerde ise parmağınızla istediğiniz boyayı seçip uçağın istediğiniz yerine sürükleyerek uçağı renklendirin. Boyaların üst tarafında silgi ve hemen onun üst tarafında ise boya kaleminin ve silginin boyutunu ayarladığınız buton vardır. Renkli kalemleri kullanarak uçağın çizgi sınırlarını taşırmadan uçak boyama oyunu oynayın. Fotoğraf makinesi butonuna tıklayarak renklendirdiğiniz resmi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Sevilen uçak oyunları ile sitemizde harika vakit geçirebilirsiniz.

Uçak Boyama Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)