Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
3d Hızlı Jip Sürme

3D Hızlı jip sürme oyunu oynarken ekranın üst tarafında görünen süre bitmeden parkurun sonuna ulaşarak bölümü tamamlıyorsunuz. Parkurun sağ ve sol tarafında buluna yeşil renkli OK işaretlerini takip ederek bitiş noktasına ulaşmalısınız.

3d Hızlı Jip Sürme 2023

Yolda giderken yerde bulunan altınları toplayarak para kazanabilirsiniz. Kasanızda biriktirdiğiniz paraları kullanarak SHOP ve GARAGE bölümünden yeni arabalar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlerdeki parkurları daha güçlü olacaksınız. Oyunu kuvvetli arabalarla tamamlayarak 3d jip sürme oyunu oynamaya devam edebilirsiniz.

3d Hızlı Jip Sürme Nasıl Oynanır ?
Oyunumuzu bilgisayarlarda "W, A, S, D" aracı kontrol ediyorsunuz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise gaz ve fren pedallarına tıklayarak ileri geri hareket ediyorsunuz. Sağ ve sol yön butonlarına tıklayarak aracı sağa sola döndürüyorsunuz. Vites butonuna tıklayarak ta aracın düz yada geri gitmesini sağlıyorsunuz.
Yorum (0)