1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Araba Sürme Oyunu Oyna

Araba Sürme Oyunu

Araba sürme oyunu ekrana tıklayarak gaza basıp hareket ederek oynayacaksınız. Fareyi yada parmağınızı sağa sola hareket ettirirseniz trafikte şerit değiştirebilirsiniz. Öndeki araca çarparsanız yada arkadaki araç size çarparsa yanarsınız. Bundan dolayı da oyuna yeniden başlamanız gerekiyor.

Kamyon Sürme Oyunları 2024

Oyunumuz da şerit değiştirebilirsiniz yada karşı yöne geçerek öndeki arabayı sollayabilirsiniz. Trafikte gittiğiniz her uzunluk size artı puan kazandıracaktır. Gittiğiniz mesafe ekranın üst tarafındaki DISTANCE yazan kısmında görünecektir.

Kazandığınız puanlarla oyunun menü bölümünden yeni araçlar satın alabilirsiniz. Bu araçlar kamyon, taksi, otobüs yada tank olabilmektedir. Bu süper eğlenceli oyunda en uzun mesafe araç kullanarak mobiloyunlaroyna.com sitemiz de araba sürme oyunumuzu oynayabilirsiniz. Sitemizin araba oyunları kategorisi bölümünde birbirinden farklı heyecan dolu oyunlar oynayabilirsiniz.

Araba Sürme Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Oyunu yön tuşları ile oynayabilirsiniz. Araba sürme oyunu ekrana tıklanarak ve fareyi yada parmağınızı sağa sola hareket ettirerek oynanıyor.
Yorum (0)