1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Angry Birds Oyunu

Angry Birds

Angry Birds oyunu ile fırlatma yeteneğinizi geliştireceksiniz. Oyun ekranının sağ tarafında yeşil domuzların güzel evleri vardır. Ayrıca sol tarafta ise yere sabit tutturulmuş bir kuş sapanı vardır. Sapanın yanında ise 3 tane kırmızı renkte kızgın kuş bulunmaktadır. Sapanın içine bu kırmızı renkli sinirli kuşları yerleştirip domuzların evine doğru fırlatmalısınız. Her bölümde 3 tane kuşu domuzların evine doğru fırlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu 3 atış sonunda tüm domuzları öldürdüğünüzde bölümü bitireceksiniz.

Angry Bird Oyna 2 Kişilik

Oyun alanının tamamı tek seferde ekrana sığmıyor. Atış yaptığınızda kuşların havada izlediği yol beyaz noktalar şeklinde iz bırakıyor. 2. ve 3. atışınızı bu izlere göre yaparak angry birds oyunu oynamayı tamamlayın. Her bölümü en az sayıda atış yaparak başarınızı arttırabilirsiniz. Oyunumuz toplam 15 bölümden oluşmaktadır. Mobil oyunlar sitemiz iyi oyunlar diler.

Angry Birds Oyunu Nasıl Oynanır ?
Mause ile fırlatabilirsiniz. Parmağınızla yada fareyle ekranı sağa sola sürükleyerek oyun alanının tamamını görebilirsiniz.
Yorum (0)