Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Angry Birds

Angry Birds oyunu ile seceri yeteneğinizi geliştireceksiniz. Oyun ekranının sağ tarafında yeşil domuzların evleri vardır. Ayrıca sol tarafta ise yere sabit tutturulmuş bir kuş sapanı vardır. Sapanın yanında ise 3 tane kırmızı renkte kızgın kuş bulunmaktadır. Sapanın içine bu kırmızı renkli sinirli kuşları yerleştirip domuzların evine doğru fırlatmalısınız. Her bölümde 3 tane kuşu domuzların evine doğru fırlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu 3 atış sonunda tüm domuzları öldürdüğünüzde bölümü bitireceksiniz.

Angry Birds Oyna 2 Kişilik

Oyun alanının tamamı tek seferde ekrana sığmıyor. Atış yaptığınızda kuşların havada izlediği yol beyaz noktalar şeklinde iz bırakıyor. 2. ve 3. atışınızı bu izlere göre yaparak angry birds oyunu oynamayı tamamlayın. Her bölümü en az sayıda atış yaparak başarınızı arttırabilirsiniz. Oyunumuz toplam 15 bölümden oluşmaktadır.

Angry Birds Nasıl Oynanır ?
Mause ile fırlatabilirsiniz. Parmağınızla yada fareyle ekranı sağa sola sürükleyerek oyun alanının tamamını görebilirsiniz.
Yorum (0)