1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Ülke Fethetme Oyunu Oyna

Ülke Fethetme Oyunu

Ülke Fethetme Oyunu ilk bölüme başlarken bu kare alanlara askerler otomatik olarak yerleştirilmiş vaziyette karşınıza çıkıyor. Farklı karelerde bulunan aynı tür askerleri ve savaş araçlarını aynı karede birleştirmelisiniz.

Ülke fethetme Oyunları Oyna

Ordu sırasını ayarladıktan sonra sağ alt köşedeki ATTACK butonuna tıklayarak düşman bölgesine saldıracaskınız. Sol üst köşede bulunan füze sistemini kullanmak için düşman bölgesinde saldırı yapacaksınız. Bu alanda bölgeye fare yada parmağınızla dokunmanız yeterlidir.

Dünya ele geçirme oyunları

Tüm düşman askerlerini öldürüp savaşı kazandığınızda bu bölümü tamamlıyorsunuz. Bölümleri tamamladıkça sizler ödül olarak puanı kazanıyorsunuz. Puanlarınızı kullanarak yeni asker ve savaş araçları alarak ordunuzu güçlendirebiliyorsunuz. Ordunuza savaş aracı olarak top, helikopter, füze bataryaları ve tank gibi ağır silahlar alabilirsiniz. Her bölümde ordunuzu biraz daha büyütebiliyorsunuz. Sonraki bölümlere de daha önce geliştirdiğiniz orduyla başlayarak ülke fethetme oyunu oynamaya devam ediyorsunuz.

Harita fethetme Oyunları

Her bölüm 5 aşamadan oluşmaktadır. Beşinci aşamanın sonunda karşınıza bölüm sonunda korkunç canavar çıkıyor. Bu canavarı da öldürdüğünüzde mobiloyunlaroyna.com sitemiz de yeni bir toprak alanını kazanıyorsunuz.

Ülke Fethetme Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)