Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Giant Run 3D Game

Giant Run 3D Game oynarken savaş alanında bulunan mavi renkli kafaları toplayarak güç kazanmaya çalışıyorsunuz. Mavi kafaları elinizde bulunan kabın içine topluyorsunuz. Kabın içinde toplanan mavi kafa sayısı üst tarafta yazıyor. Parkurda bulunan yeşil renkli kapılardan geçerek topladığınız mavi kafa sayısını arttırıyorsunuz. Kırmızı kapılardan geçtiğinizde ise mavi kafa sayısı azalıyor.

Giant Run 3D Game Oyna

Tüm mavi kafaları topladıktan sonra meydanda bulunan asker çıkarma noktasına giderek savaşçı karakterinizi oluşturuyorsunuz. Oluşturduğunuz karakterin gücü üst tarafında yazıyor. Karakteriniz düşman askerleriyle şavaşınca gücü azalıyor ve bedeni küçülüyor. Tüm düşman askerlerini öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz ve bir sonraki bölüme geçiş yapıyorsunuz. Her bölüm sonunda elmas kazanıyorsunuz. Elmaslarınızı kullanarak WEAPON bölümünden yeni silahlar satın alabilirsiniz. Böylece sonraki bölümlere daha etkili ve güçlü silahlarla başlayarak html5 oyunları oynamaya devam edebilirsiniz.

Giant Run 3D Game Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)