Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Araba Parçalama Oyunu

Araba Parçalama oyunu ile birlikte süper bir stres atacaksınız. Oyunumuz ekranın alt tarafında bulunan 6 farklı silahı kullanarak oynanacaktır. Önce bu altı saldırı aracından birini seçmelisiniz. Sonra da arabaya seri hareketlerle tıklayarak sevilen parçalama oyunu oynayacaksınız.

Araba Parçalama Oyunu 3d

Menü sayfasında 3 farklı otomobil karşınıza çıkacaktır. Bu otomobiller lüks markalardan oluşmaktadır. BMW, Mercedes ve Lamborghini gibi lüks markalarından oluşmaktadır. Siz bu otomobillerden birini seçip ekrana getirin. Sonra da seçtiğiniz arabayı en kısa sürede perte çıkartın. Perte çıkan arabayı parçalamış olmalısınız. Bütün hıncınızı bu araçlardan çıkartarak bütün sinir ve stresinizi üzerinizden atarak güzelce rahatlamalısınız. Sinirlendiğiniz her an mobiloyunlaroyna.com sitemize girerek bu oyunu oynayarak mutlu kalın.

Araba Parçalama Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)