Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Basketbol Turnuvası Oyunu

Basketbol turnuvası oyunu ile heyecan dolu bir basketbol oyunları maçına hoş geldiniz. Bu oyun bilgisayarda yön tuşları Z ve X tuşlarıyla oynanıyor. Yön tuşlarıyla kafadar ayıları kontrol edeceksiniz. X ile pas vereceksiniz. Oyunda Z tuşu ile de potanın önünde blok kurarak rakip potaya basket atacaksınız.

Basketbol Maçı Oyunu

Basketbol maçı toplam 5 maçtan oluşmaktadır. 5. maç son maçtır. Oyunda her maç 120 saniye sürecektir. Ceza sahasının içinden attığınız basket ile 2 puan alacaksınız. Ve ceza sahasının dışından attığınız basketlerde ise 3 puan alacaksınız. Maçın kalan dakikası ve maç sonucu ekranın üst tarafında görünecektir. Rakip basketçileri kendi yarı sahanıza yaklaştırmadan ve onların elinden topu alarak rakip potaya topu atmalısınız. Oynadığınız 5 basket maçının hepsini kazanıp kupayı evinize götürün. 

Basketbol Turnuvası Oyunu Nasıl Oynanır ?
Mause ile oynayın. Yön tuşları kullanın.
Yorum (0)