1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bebek Giydirme Oyunları Oyna

Bebek Giydirme Oyunları

Bebek Giydirme Oyunları ile harika bir bebek giydirme oyunu oynayacaksınız. Oyunumuz açılırken önce 4 farklı çocuktan birini seçmelisiniz. Burada kıyafet seçme sayfasına geçiş yapıyorsunuz. Ekranın alt tarafında 17 adet menü butonu bulunuyor. Her bir menünün içindeki seçenekleri menü butonlarının üst tarafında açılan pencerede görebilirsiniz. Sonra çocuğun üstünde görmek istediğiniz kıyafetin üzerine tıklayarak minik bebeği hazırlıyorsunuz. Bazı ürünler size özeldir. Bunları seçebilmeniz için reklam izlemeniz gerekiyor.

Barbie Bebek Giydirme Oyunu 2024

Ekranda butonları kullanarak küçük çocuğa saç modeli, göz rengi, küpe ekleyebilirsiniz. Ayrıca emzik, giysi, çorap ayakkabı, battaniye ve minik bir ayı alabilirsiniz. Her denemenizde farklı bir çocuğa farklı bir tarz kombin yaratarak giydirme oyunlarını oynayabilirsiniz. Böylece içinizdeki tasarımcı ruhu ortaya çıkartabilirsiniz. Mobiloyunlaroyna.com iyi oyunlar diler.

Bebek Giydirme Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Bebeğe kıyafet seçmek için önce fare yada parmağınızla istediğiniz menü butonunun üstüne tıklayıp içindeki seçenekleri pencerede açıyorsunuz
Yorum (0)