1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bebek Bakıcısı Oyunu Poki

Bebek Bakıcısı Oyunu Oyna

Bebek bakıcısı oyunu oyna ile kreşte bulunan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz. Bu oyunda kreşte 4 tane küçük bebek vardır. Bu küçük çocukları sırayla banyo yaptırıp, üzerlerine güzel elbiseler giydireceksiniz. Daha sonrada uyutacaksınız. Hasta olan çocukların burnunu çekeceksiniz. İşiniz gerçekten çok zor:)

Bebek Bakıcı Oyunları Oyna 2025

Bebek bakıcı oyunlarında ilk iş olarak çocuğun bezini değiştireceğiz. Ekranın sağ tarafında bulunan peçete ile de çocuğun burnunu sileceksiniz. Vücut kremiyle bebeğin vücuduna bakım yapmalısınız. Daha sonra bebeğin dişlerini fırçalayacaksınız.

Bebek Oyunları Oyna

Bebek Oyunları Oyna da ikinci seçeceğiniz de çocuğa elbise giydireceksiniz. Ekranın sol tarafında 4 tane menü var. Bebeğe istediğiniz elbise, çorap ve ayakkabıyı giydirerek bölümü bitirin. Daha sonra banyo yapması gereken minik bebeği küvete koyun. Ekranın üst tarafında görünen harika oyuncakları suda yüzdürün. Göz yakmayan bebek şampuanı ve sabunla minik yavruyu yıkayın. Son olarak ta uykusu gelen bebeği beşiğe koyacaksınız. Ekranın üst kısmında gördüğünüz emziği bebeğin ağzına vermelisiniz. Beşiği sağa sola sallayıp mobiloyunlaroyna.com sitemiz de çocuğu uyutarak bebek bakıcısı oyunu oynamayı bitirin. 

Bebek Bakıcısı Oyunu Poki Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)