Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Bilardo Şehri

Bilardo Şehri, herkesin oynadığı popüler Pooking - Billiards Şehri oyununun çevrimiçi oluşturulmuş html5 tarzında oyundur. Bu oyunda En iyi 8 top bilardo oyununda eğlenceli birçok seviye sizleri bekliyor.

Bilardo Şehri tek oyuncu ile oynanan modern bir arcade tarzı bilardo oyunudur. Rahatlatıcı bir 8 top bilardo oynamak isterseniz, bu sizin için bir oyundur!

Bilardo Şehri 2023

Sevilen oyunumuz da heyecan verici ve gerçekçi bilardo simülatörü oluşturmak için güncel teknolojiyi kullanmıştır. Harika HD grafikler, süper oynanabilirlik ve ultra gerçekçi bilardo oyunu oynamanın keyfini yaşayın. Başlangıç seviyesinden başlayarak profesyonel seviyeye kadar farklı yeni yetenekleri geliştiriyorsunuz. Yeteneklerinizi geliştirerek oyununuzu da geliştirmiş olursunuz. Oyunumuz da yeni şehir barlarına ulaşmak, üst düzey kupalar kazanmalısınız. Oyun sonunda ünlü Billiards City Şampiyonu olmak için rakiplerinizi yenmeniz gereklidir.

Bilardo Şehri Nasıl Oynanır ?
Topu hedefe almak veya atış yapmak için farenin sol düğmesini sürükleyin.
Yorum (0)