Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Çanta Tasarlama Oyunu 2022

Çanta tasarlama oyunu güzel yüzlü 4 kız için yaz modasına uygun çantalar dizayn edeceksiniz. Oyunumuzda resimlerin yan tarafında çanta tasarımı ve giysi giydirme butonları vardır. Bunlar sayesinde 8 aşamalı bir moda dünyasına giriş yapıyorsunuz.

Tasarlama Oyunu 2023

Oyunda Paten tasarımı bölümlerinde önce ekranın sağ tarafındaki pencereden çantanın modelini seçiyorsunuz. Dana sonra ekranın alt tarafında modelini, renk, desenli kurdela türünü belirliyorsunuz. Her bir menünün içindeki seçenekler ekranın sağ tarafında görünecektir. İstediğiniz seçeneği ayakkabının üzerine uygulamak için seçeneğin üzerine tıklamanız yeterlidir. Sağ alt taraftaki OK butonuna tıklayarak çok sevilen bir sonraki aşamaya geçiş yapabilirsiniz. Harika aksesuar oyunları ile sitemiz mobiloyunlaroyna.com adresinde mobil oyunlar oynayabilirsiniz.

Çanta Tasarlama Oyunu 2022 Nasıl Oynanır ?
Mause kullanın.
Yorum (0)