1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kare Karalamaca Oyunu Oyna

Kare Karalamaca Oyna

Kare Karalamaca Oyna ile oynarken farenin sol tuşuyla görünen kare kutuları gri renge boyuyorsunuz. Sağ tuşuna tıklayarak ta kutuların içine X işareti koyacaksınız. Aynı işlemleri cep telefonları ve mobil tabletlerde parmağınızla tıklayarak yapıyorsunuz. 

Kare Karalama Oyunu Oyna

Menü sayfasında EASY kolay, NORMAL, HARD zor ve EXPERT özel olmak üzere 4 farklı zorluk derecesi vardır. Kolay ve normal seviye 10x10 toplam 100 kare kutudan ve zor seviye ise 15x15 toplam 225 kare kutudan oluşuyor. Her satır ve sütunun baş taraflarında rakamlar vardır. Burada yazan sayı değeri kadar satır ve sütünu gri renge boyuyorsunuz. Satır ve sütundaki kutuları doğru bir şekilde renklendirdiğiniz zaman satır ve sütun başlarındaki rakamlar koyu renge boyanıyor. Tüm satır ve sütunları doğru ve eksiksiz olarak tamamladığınızda bölümü tamamlıyorsunuz.

Toplamda 3 tane can hakkınız vardır. Kalan can haklarınız ekranın sol üst köşesinde görünmektedir. Farenin sağ tuşuna tıklayarak veya alt taraftaki seçeneği kullanarak X işareti koyuyorsunuz. X işareti konan karenin boyanmayacağı anlamına geliyor. Haydi mobiloyunlaroyna.com sitemiz de oyunu tamamlayıp zeka becerilerinizi geliştirerek oyunu tamamlayın.

Kare Karalamaca Oyunu Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)