Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Çiftlik Kahramanları Oyunu

Çiftlik Kahramanları Oyunu birçok büyüleyici seviyeye sahip çiftlik oyunları kategorimizde yer alan bir oyundur. Ayrıca büyüleyici bir birikimli 3'lü eşleştirme bulmacasıdır! Dar bir alanda karşımıza çıkan çiftlik kahramanlarından birbiriyle aynı olanları seçerek ardından eşleştirerek yok etmeye çalışmalısınız.

Çiftlik Kahramanları Oyunu 2023

 Oyunda çok kısıtlı bir alan vardır. Bu alanda karşımıza çiftlik kahramanları çıkmakatadır. Bu kahramanlardan birbiriyle aynı olanları eşleştirerek yok etmelisiniz. Eşleştirdiğimiz kahramanlar patlıyor ve bu şekilde size verilen görevi tam olarak yerine getirerek bölümleri tamamlıyoruz. Bölümleri tamamlayınca yeni bölümlerin kilidini açılıyor ve oyuna devam ediyoruz. Yolda beklenmedik zorlukları keşfedin, harika güçlendiriciler kullanın ve sevimli ve eğlenceli hayvan arkadaşlarla tanışın.

Çiftlik Kahramanları Oyunu Nasıl Oynanır ?
Mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)