1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
En Güzel Çiftlik Oyunları Oyna

En Güzel Çiftlik Oyunları

En Güzel Çiftlik Oyunları ile 12 farklı tarla üzerine kurulmuş vaziyette gıda ürünleri ve evcil hayvanlar yetiştireceksiniz. Sağ tarafta görünen kürek resmine tıklayarak yeni tarlaları üretime açacaksınız. Gördüğünüz DOLAR $ butonuna tıklayarak tarlalarda yetiştirdiğiniz ürünleri yada hayvanları satıp araziyi boşaltacaksınız. YAPRAK gibi görünen butona tıklayarak tarlalarda bulunan ürünlerin özelliklerini arttırarak geliştirebilirsiniz.

En Güzel Eski Çiftlik Oyunu Oyna 2024

Oyunda sol alt köşede bulunan alışveriş araba resmine tıklayarak hayvan, renkli çiçek ve tarım ürünleri satın alabilirsiniz. HEDİYE PAKETİ yazısına tıklayarak hediye çarkını çevirerek fazladan elmas ve altın kazanacaksınız. Ekranın sol üst köşesinde LEVEL sayınız, elmas ve altın sayınız görünecektir. 

Sizin tarlaya ektiğiniz ürünler büyüdükçe oyun size altın verecektir. Ürünlerin üzerine tıkladıkça tüm biriken altınları kasanıza toplayacaksınız. Bu topladığınız altınlarla ürünlerin özelliklerini mobiloyunlaroyna.com sitemiz de oyunu oynayarak geliştirebilirsiniz.

En Güzel Çiftlik Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Bu harika ve sevilen oyunu Mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)