Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
En Güzel Çiftlik Oyunları

En Güzel Çiftlik Oyunları ile 12 farklı tarla üzerine gıda ürünleri ve evcil hayvanlar yetiştireceksiniz. Sağ tarafta göreceğiniz kürek resmine tıklayarak yeni tarlaları üretmeyi açacaksınız. DOLAR $ butonuna tıklayarak tarlalarda yetiştirdiğiniz ürünleri yada hayvanları satıp araziyi boşaltacaksınız. YAPRAK gibi görünen butona tıklayarak tarlalarda bulunan ürünlerin özelliklerini arttırarak geliştirebilirsiniz.

Eski Çiftlik Oyunları

Sol alt köşede bulunan alışveriş araba resmine tıklayarak hayvan, çiçek ve tarım ürünleri satın alabilirsiniz. HEDİYE PAKETİ yazısına tıklayarak hediye çarkını çevirip fazladan elmas ve altın kazanacaksınız. Ekranın sol üst köşesinde LEVEL ilerlemeniz, elmas ve altın sayınız görünecektir. 

Sizin tarlaya ektiğiniz ürünler büyüdükçe altın verecekler. Ürünlerin üzerine tıkladıkça biriken altınları kasanıza toplayacaksınız. Bu topladığınız altınlarla ürünlerin özelliklerini mobiloyunlaroyna.com sitemiz de geliştirebilirsiniz.

En Güzel Çiftlik Oyunları Nasıl Oynanır ?
Mause ile oynayabilirsiniz.
Yorum (0)