Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Beğenebileceğiniz Oyunlar Daha Fazla
Çöp Adam Sokak Dövüşü

Çöp Adam Sokak Dövüşü, kontrolün sadece iki düğme ile gerçekleştirildiği oldukça sıra dışı bir dövüş oyunları kategori oyunudur. Çok heyecanlı oynayacaksınız. Seviyeyi geçmek için tüm rakipleri zamanında ok tuşuna basarak öldürmeniz gereklidir. Dövüşler arasında ana karakteri ve yeteneklerini siz geliştirebilirsiniz. Oyunda düşmanları yumruklarımız ile yok etmeye çalıştığımız eğlenceli bir 3d dövüş oyunu olarakta nitelendirebiliriz.

Çöp Adam Sokak Dövüşü 2024

Oyunda bir tel gibi birisi var. Bu oyunda çöp adamı kontrol edeceksiniz. Kontrolle çöp adam ile karşımıza çıkan rakipleri kol ve ayak ile döverek yok etmeye çalışıyoruz. Rakipleri yok ederek tüm bölümleri tamamlıyoruz. Bölümleri tamamlayarak daha zorlu bölümlerde bukunan rakipler ile karşı karşıya geleceğiz. Bu şekilde ilerleyerek uzun bir maceraya yelken açmış olacağız. Bu oyun biz 3d dövüş oyunu sevenler için düşünülerek hazırlanmıştır. Oyunumuz eğlenceli olduğu kadar da bizleri aşırı zorlayan bir sokak dövüş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Çöp Adam Sokak Dövüşü Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)