Mobil oyunlar oynama sitemizde en güzel oyunlar oyna ile birlikte  Alışveriş Oyunları, Araba Oyunları,Araba Yapma Oyunu,Ateş Etme Oyunları,Balon Patlatma,Baloncuk Oyunu,Barbi Giydirme Oyunu  oynayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Counter Craft

Counter Craft oyunu, ateş etme oyunları kategorisinde yer alan polis veya terörist olarak oyunu başlatmanız gereken bir atış ve silahla ateş etme oyunudur. Bu oyunumuzda dövüşe hazırlıklı olmalısınız . Çünkü oyun sizi dünyanın her yerinden oyuncularla yüz yüze getirmektedir. Oyunumuzda farklı kıtalardan ve her haritadan insanlar bulunmaktadır.

Counter Craft 2023

Önünüzdeki düşmanı vurmayı başarırsanız, attığınız her mermi size bonus ekstra puan kazandırmaktadır. Boş odalardan birini seçip JOIN GAME butonuna basın. Yön tuşlarıyla hareket edin. Fare ile ateş edin. BOŞLUK tuşuyla zıplayın. C ile eğilin. B ile silah satın alın.

Oyundaki parayı yeni silahlar satın almak için, zırhınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz. Ayrıca el bombaları ve hatta diğer giyim eşyaları almak için kullanabilirsiniz.

Counter Craft Nasıl Oynanır ?
Craft oyunumuzda 3d silahları kullanmak için FAREYE sol tıklamayı kullanın. Sohbete yazmak için ve diğer tüm oyuncularla iletişim kurmak için Y tuşunu kullanabilirsiniz.
Yorum (0)