1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Hero Pipe Oyunu

Hero Pipe Oyunu Oyna

Hero pipe oyunu çok eğlencelidir. Bu oyunuoynarken fare yada parmağınızla su borularını birleştiriyorsunuz. Su borularının bazıları sabit ve uzamıyor. Bazıları ise akerdiyon tarzında boyu uzayıp kısalabiliyor. Akerdiyon borularını fare yada parmağınızla tutup uzatarak su hattını tamamlıyorsunuz.

Su ve enerji olmak üzere 2 farklı tanker bulunuyor. Platformun bir tarafında prens ve prenses diğer tarafında kurtlar, canavarlar ve yaratıklar bulunuyor. Prens ve prensese enerji tankerinden giden boru hattını tamamlayıp onları hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. Kurt ve canavarlara ise su tankerinden giden boru hattını tamamlayıp onları öldürmeye çalışıyorsunuz.

Hero Pipe Oyunları Oyna

Prens ve prensese sarı renkli enerji geldiğinde canlanıp güçleniyorlar. Kurt ve canavarlara mavi renkli su geldiğinde ise boğulup ölüyorlar. Prens ve prensesleri canlandırdığınızda yada kurt ve canavarları öldürdüğünüzde bölümü tamamlıyorsunuz. Hero pipe oyunu oynarken her bölüm sonunda puan kazanıyorsunuz. Ekranın üst tarafındaki LEVEL kısmından bulunduğunuz bölüm sayısını ve sağ üst köşeden de kazandığınız puan miktarını takip edebilirsiniz. Kazandığınız puanları kullanarak prens ve prensese yeni kıyafetler satın alabilirsiniz.

Hero Pipe Oyunu Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)