1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kasacılık Oyunları Oyna

Kasacılık Oyunları

Çok seveceğiniz Kasacılık Oyunları ile harika vakit geçireceksiniz. Bu oyunda ödeme yapan müşteriler bulunmaktadır. Buradaki masanın üstüne koydukları parayı kasada kendi bölümüne yerleştirin. Kasada kağıt ve demir paraların her birinin kendi bölümü vardır. Kağıt paralar 50, 20, 10, 5 ve1 dolardan oluşmaktadır. Demir paralar ise 50, 25, 10, 5 ve 1 cent'ten oluşmaktadır. 

Kasiyer Oyunu Oyna 2024

Kasaya gelen müşteri önce parayı masanın üstüne koyuyor. Masanın sol tarafında ödeme alacağınız miktar görünmektedir. Müşterilerin verdikleri kağıt paraları teker teker kasadaki kendi yerlerine koymalısınız. Sonra da para üstünü kasadan alıp tekrardan masanın üstüne koyarak müşteriye teslim edeceksiniz. Para üstü vereceğiniz miktar yazar kasada bulunan CHANGE bölümünde yazıyor. Siz para üstü verdikçe buradaki değerler azalıyor.

Kasacılık Oyunu Oyna

Masanın üstüne koyduğunuz paraları tekrar buradaki kasaya koyamıyorsunuz. Eğer yanlış para üstü verirseniz aynı bölüme tekrardan başlayacaksınız. Her müşteriye doğru para üstünü vermelisiniz. Her bölümde para hesaplamaları biraz daha zorlaşmaktadır. Bu şekilde sizler matematik hesaplama ve işlem becerilerinizi alışveriş oyunları kategorimiz de geliştirebilirsiniz.   

Kasacılık Oyunları Oyna Nasıl Oynanır ?
Yorum (0)