1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Kissy Missy Oyna

Kissy Missy

Kissy Missy Huggy Wuggy birer çizgi kahramanıdır. Oyun parkurunda mavi ve kırmızı renkli 2 tane karakter bulunuyor. Bu karakterler parkurda ilerleyerek çıkış kapısına ulaşmaya çalışmaktadır. Çıkışa ulaştığınızda karşınıza 2 tane kapı çıkacaktır. Mavi karakteriniz mavi kapıdan ve kırmızı karakteriniz de kırmızı kapıdan çıkarak bölümü tamamlıyorsunuz. Parkurda ilerlerken kırmızı renkli ateş çukurları ve mavi renkli su çukurları çıkacaktır. Su karakteriniz su kuyularından ve ateş karakteriniz de ateş çukurlarından ölmeden geçebiliyor.

Ateş ve su Karakterleri Oyunu

Karakterler diğer çukurlara düştüğünde yanıyorsunuz ve aynı bölüme en baştan başlayarak  oyunu oynamaya devam edeceksiniz. Her bölümde farklı bir parkurda maceraya devam ederek Mobiloyunlaroyna.com sitemizde eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.
Kissy Missy Oyna Nasıl Oynanır ?
Bu oyunu oynarken "W, A, S, D" tuşlarıyla mavi renkli karakteri ve yön tuşlarıyla da kırmızı renkli karakteri kontrol edeceksiniz. Cep telefonları ve mobil tabletlerde ise sağ sol ve yukarı butonlarına tıklayarak aynı işlemleri yapacaksınız. Ateş ve su butonlarına tıklayarak ta karakterinizi seçeceksiniz.
Yorum (0)