1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
En İyi Oyuncular
    Sonuç Bulunamadı.
Nihanca Ateş ve Su Oyunu

Nihanca Ateş ve Su

Nihanca Ateş ve Su oyunu erkek ve kız olmak üzere 2 karakterden oluşmaktadır. Erkek ateş ve kız su karakterini canlandırmaktadır.

Her bölümde ekranın en üst tarafında çıkış kapısı bulunmaktadır. Kız ve erkeği bu çıkış kapısına ulaştırmanız gerekmektedir.

Sizin çıkış kapısına ulaşmanızı engellemek için içi kor ve sıvı dolu çukurlar bulunuyor. Sıvı dolu çukurlardan sadece kız karakteri, lav dolu çukurlardan sadece erkek karakteri geçebiliyor. Yeşil sıvı dolu çukurlarda ker iki karakterde ölüyor. Bu çukurlara dikkat ederek ateş ve su oynayın. Bir defa bile ölürseniz bölümü yeniden oynamanız gerekiyor.

Ateş ve su oyna - oyun skor

Yukarı doğru çıkarken havada asılı olarak bulunan elmasları toplamanız gerekiyor. Mavi elmasları kız, kırmızı elmasları da oğlan topluyor.

Platformda ilerlerken önünüze bazı yükseklik veya duvar gibi engeller çıkıyor. Kız ve erkek birbirlerine yardım ederek bu engelleri aşıyor ve ilerliyor. Bunun için bazı butonlar bulunuyor. Bu butonları sırayla kontrol ediyorlar. En kısa sürede yukarda bulunan çıkış kapısından çıkarak bir sonraki bölüme geçin. Mobiloyunlaroyna.com nihanca oyunları kategorisinde bulunan tüm oyunları zevkle oynayabilirsiniz. Haydi hemen oyuna başla:)

Nihanca Ateş ve Su Oyunu Nasıl Oynanır ?
Erkek çocuğu yön tuşlarıyla, kız çocuğunu da "A, S, D, W" tuşlarıyla kontrol ediyorsunuz.
Yorum (0)